Droga Społeczności naszej szkoły!

Bierzemy udział w akcji ‘Szkoły Pełne Talentów 3’, prowadzonej przez LIDL i bardzo prosimy o wsparcie!

Co można zrobić?
Jeżeli robicie zakupy w Lidlu na kwotę powyżej 50 zł i w Waszych zakupach znajduje się owoc lub warzywo, to w kasie otrzymacie Talenciaka (1 za każde 50 zł). Talenciaki można przekazać naszej szkole.

Jak?

1. Przynieść do szkoły i wrzucić do pudełek ustawionych na korytarzach
  2. Przypisać go samodzielnie szkole – zeskanować kod QR i wybrać naszą szkołę (Technikum Kształtowania Środowiska nr 24 – można w wyszukiwarce szkół wpisać brzozowa5)
  3. Wejść na stronę lidl.pl/szkoly wyszukać naszą szkołę i w podane pole wpisać kod z talenciaka.

Serdecznie zapraszamy do zaangażowania się w akcję!
Zebrane talenciaki szkoła wymienia na nagrody.
W poprzedniej edycji udało nam się zebrać ponad 2000 talenciaków! Zamieniliśmy je na głośnik z bezprzewodowym mikrofonem, który wykorzystujemy w czasie szkolnych imprez.

Z góry dziękujemy za każdego talenciaka przekazanego na Brzozową!!!

Organizator akcji – Pani Agata Matyasik