Niniejsza Polityka stanowi podstawową informację o celach, sposobach przetwarzania oraz bezpieczeństwie Twoich danych osobowych, jako użytkownika strony: brzozowa5.edu.pl (zwanej dalej Stroną). Zapoznając się z Polityką prywatności dowiesz się kto jest administratorem Twoich danych osobowych, jakie dane osobowe są przez Stronę zbierane, w jakich celach są wykorzystywane oraz jak są chronione.

§1. Informacje podstawowe.

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest: Paweł Klimas, przedstawiciel Zespołu Szkół Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa w Krakowie przy ul. Brzozowej 5, 31-050 Kraków.
  2. Kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem:

§2. Zasady przetwarzania danych.

  1. Administrator przetwarza dane osobowe z poszanowaniem następujących zasad:

§3. Cele, podstawy prawne i zakres przetwarzania danych.

  1. Twoje dane będziemy przetwarzać:
  1. Przetwarzamy Twoje dane w zakresie:

§4. Odbiorcy danych oraz zamiar przekazywania danych do Państwa spoza EOG lub organizacji międzynarodowej.

  1. Odbiorcami Twoich danych osobowych są:

1) Google Inc. z siedzibą w USA w zakresie analityki ruchu na stronie w systemie Google Analytics oraz dostarczania dodatkowych funkcji (takich jak Google Maps, Google Search Console) związanych z prawidłowym funkcjonowaniem strony oraz wyświetlaniem wyników wyszukiwania. Zobacz jak Google przetwarza i chroni Twoje dane. Ten dodatek do przeglądarki umożliwi Ci zarządzanie zakresem i poziomem dostępu do danych zbieranych przez Google Analytics.

2) Google Inc. z siedzibą w USA w zakresie reklam i mierzenia ich skuteczności w systemie Google Ads. Zobacz jak Google przetwarza i chroni Twoje dane. Tutaj możesz zarządzać swoimi preferencjami i informacjami w systemie reklamowym Google.

3) Facebook Inc. z siedzibą w USA w zakresie obsługi konta i dostępu do danych w serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram). Zobacz jak Facebook przetwarza i chroni Twoje dane.

§5. Termin przechowywania danych.

Nie jesteśmy w stanie ustalić przez jaki okres przetwarzać będziemy Twoje dane osobowe. Jeśli przekazałeś nam swoje dane w formularzu lub wiadomości e-mail w celach kontaktowych to Twoje dane będziemy przetwarzać do momentu złożenia przez Ciebie żądania usunięcia tych danych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, ale również w przypadku, w którym uznamy, że zrealizowaliśmy prawnie uzasadniony interes Administratora.

§6. Prawa użytkowników.

  1. W związku z przetwarzaniem Twoich danych przysługują Ci następujące prawa:

§7 Informacja o ciasteczkach

§8 Dlaczego korzystamy z ciasteczek?

§9 Funkcje ciasteczek technicznych

§10 Funkcje ciasteczek analitycznych

Wzór niniejszej polityki prywatności pochodzi ze strony sardynkibiznesu.pl. Potrzebujesz taki wzór? Wejdź na tę stronę: polityka prywatności wzór.