Słowo od Opiekuna

Z radością chcę przekazać, że w tym roku udało nam się pomóc Rodzinom objętym opieką Szlachetnej Paczki. Dla Pani Ani i jej bliskich sprzedawaliśmy bombki – rękodzieło, które tworzy, by utrzymać niepełnosprawnego syna i siostrę. Dla Pani Karoliny i jej córki – klasa 1 GW zorganizowała zbiórkę żywności i środków czystości. I tu wielkie podziękowania dla Pani Marleny Kuciapy, która zaangażowała w akcję mieszkańców gminy Wielka Wieś, którzy ofiarowali pomoc, przynosząc dary serca do sklepu Rabat w Czajowicach.
Cała Społeczność Szkolna wzięła udział w zbiórce pieniędzy na rehabilitację pani Karoliny. Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Słowo od Wolontariusza

Szlachetna Paczka to cudowna inicjatywa, która każdego roku zmienia życie tysięcy rodzin w całej Polsce. Jest jednym z najciekawszych wolontariatów, pozwalającym rozwinąć swoją empatię, poznać nietuzinkowych ludzi i działać w niestandardowy sposób. Interakcja z ludźmi, współpraca z wolontariuszami i darczyńcami, aż wreszcie wręczanie paczek podczas Weekendu Cudów to niesamowita przygoda, którą pierwszy raz przeżyłem w tym roku, ale wiem, że na tym się nie skończy. Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna z całego serca za pomoc, którą włożyliście. Cieszę się, że jestem częścią społeczności, która potrafi bezinteresownie pomagać. No i oczywiście zapraszam do nas, jeżeli również pragniecie przeżyć tę magię :).

Koordynatorzy Akcji: Izabela Suszko i Grażyna Woźniak
Wolontariusz Szlachetnej Paczki: Marek Żywar