W dniu 19 stycznia odbył się Bal Studniówkowy klas 5AG, 5IB oraz 5WO. Uroczystość miała miejsce w Hotelu Kazimierz, nieopodal naszej szkoły. Na wstępie Reprezentanci klas podziękowali Rodzicom, Dyrekcji, Wychowawcom i Nauczycielom za nieustanne wsparcie i zaangażowanie w ich edukację przez ostatnie lata. Nie mogło również zabraknąć przemówienia Pana Dyrektora Pawła Klimasa, który życzył wszystkim wspaniałej zabawy. Po części oficjalnej wszyscy zatańczyli tradycyjnego poloneza.
To była piękna noc przepełniona radością, zabawą, rewelacyjnymi animacjami i świetną muzyką.

Pozostałe wydarzenia

Gala Absolwentów 2024

26 kwietnia w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych – 5ib, 5WO i 5AG. Nie było ono jednak takie zwykłe, gdyż zostało poprowadzone na wzór Gali Oscarowej! Wydarzenie rozpoczęło się od powitania wszystkich zebranych przez prowadzących. Podczas uroczystości zostały zaprezentowane trzy projekcje filmowe, w których uczniowie mogli powspominać piękne chwile w […]

group ZSZ PGNiG
pin_drop Sala 106
schedule 11:00
26 kwi

Zebrania z Rodzicami – 4 kwietnia 2024

4 kwietnia 2024 odbędą się zebrania z Rodzicami. Harmonogram znajduje się w załączniku.

group Wychowawcy
pin_drop ZSZ PGNiG