Pragnę poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Fundacją “Człowiekowi Człowiek” i zwracam się do Was z prośbą o pomoc w zorganizowaniu zbiórki żywności dla podopiecznych tej Organizacji.
Fundacja prowadzi swoje działania na rzecz osób zagrożonych bezdomnością, które doświadczają ubóstwa materialnego oraz egzystencjonalnego. Ma pod opieką rodziny oraz osoby samotne, które zostały objęte specjalistyczną pomocą, tj.: usługi prawne, administracyjnie, socjalnie, zdrowotnie, psychologicznie, finansowe oraz bytowe. Dlatego każda pomoc jest niesamowicie ważna i cenna!
Codzienność każdego z nas jest coraz trudniejsza, a osoby w kryzysie potrzebują najbardziej wsparcia, aby uwierzyć, że po ludzku DADZĄ RADĘ. Opisy rodzin, które są objęte pomocą, znajdują się na stronie Fundacji oraz na Facebooku. Najbardziej potrzebne produkty to:
ARTYKUŁY SPOŻYWCZE, tj.: mąka, makaron, kasza, olej, konserwy, dżemy, płatki dla dzieci, słodycze, kawa, herbata, itp. Najlepiej produkty z dłuższą datą przydatności.
CHEMIA, tj.: papier toaletowy, chusteczki, mydło, pasta do zębów, proszek do prania, inne środki czystości.
Hasło Fundacji brzmi: “Razem możemy więcej!” Dołóżmy też swoją cegiełkę!

Koordynator Akcji: Izabela Suszko