Godziny dyspozycyjności nauczycieli

realizowane od 5.09.2022

  • 1 godzina tygodniowo – jeżeli nauczyciel jest zatrudniony w wymiarze ½ etatu lub wyższym

  • 1 godzina raz na 2 tygodnie – jeżeli nauczyciel jest zatrudniony poniżej ½ etatu.

    Imię i Nazwisko

    Termin

    Legler Agata

    Wtorek od 15.15

    Superson Anna

    Piątek od 14.30

    Bagińska Elzbieta

    Środa od 8.20

    Cegielska Danuta

    Środa od 10.10

    Cieślik Piotr 

    Piątek od 11.50

    Cygan Izabela 

    Środa od 10.10

    Dorecki Grzegorz 

    Środa od 12.40

    Druzgała Angelika

    Czwartek od 11.00

    Dubaniowska Urszula 

    Piątek od 11.50

    Panek Ewa

    Poniedziałek od 11.00

    Formela Małgorzata

    Piątek od 12.40

    Gromko Piotr

    Środa od 13.30

    Gumułka Ewa

    Środa 12.40

    Haraf Anna

    Środa od 11.00

    Jania Dariusz 

    Piątek od 13.30

    Jędrzejczyk  Kinga

    Piątek od 11.50

    Klimas Paweł 

    Środa od 11.00

    Konik Sylwia

    Piątek od 12.40

    Koźmin Dorota

    Środa od 11.00

    Krzyk Adam 

    Środa od 14.20

    Kujawa Adam

    Poniedziałek od 10.10

    Leks-Kot Marta

    Wtorek od 10.00

    Bugajska Lucyna

    Piątek od 11.00

    Guśtak-Bańbuła Lucyna

    Środa od 9.05

    Machno Agnieszka 

    Czwartek od 11.50

    Matyasik Agata 

    Wtorek od 8.20

    Mulwa Hubert

    Środa od 14.30

    Błachowicz  Monika

    Poniedziałek od 11.50

    Ortmann Miriam

    Piątek od 12.40

    Papiż Sylwia 

    Poniedziałek od 11.00

    Pazdyk Krzysztof

    Czwartek od 14.50

    Piotr Sikorski

    Piątek od 14.20

    Pszczoła Józefa

    Środa od 11.00

    Stefańska Agnieszka

    Poniedziałek od 14.00

    Sułkowska Elżbieta

    Środa od 13.45

    Suszko Izabela

    Czwartek od 16.05

    Tama Witold 

    Poniedziałek od 11.00

    Konieczny Tomasz

    Piątek od 9.10

    Trzepla Katarzyna 

    Piątek od 9.10

    Ubik Danuta

    Wtorek od 10.40

    Wadas Andrzej

    Wtorek od 11.00

    Węglarz Sławomir 

    Czwartek od 12.40

    Wojtusiak Michał

    Poniedziałek od 11.00

    Wolińska Ewa

    Piątek od 10.10

    Woźniak Grażyna

    Poniedziałek od 10.10

    Zawiślan Przemysław

    Wtorek od 10.10

    Zięba Barbara 

    Czwartek od 11.00

    Złotkowski Albert

    Środa od 15.10

    Zoń Katarzyna

    Środa od 14.20

    Kowalczyk Patrycja

    Poniedziałek od 16.00