5 miejsce drużyny PGNiG na Licealiadzie chłopców w tenisie stołowym !

W dniu 21.10.2019 na hali sportowej przy ZSO nr 14 w Krakowie zostały rozegrane Eliminacje do Mistrzostw Województwa w Tenisie Stołowy. Naszą szkolę reprezentowała drużyna w składzie Dawid Płuchowski z klasy III Wia oraz Krzysztof Powroźnik z klasy II iag. Obsada turnieju była bardzo mocna ze względu na zawodników, którzy na co dzień startują w regularnych rozgrywkach ligowych  PZTS. W zawodach wzięło udział aż 36 drużyn męskich. Nasi reprezentanci stanęli na wysokości zadania przechodząc przez 3 pierwsze rundy, dopiero w ćwierćfinale ulegli drużynie I LO, która finalnie zajęła miejsce 3. Nasza ekipa uplasowała się na miejscach 5-8, co biorąc pod uwagę ilość startujących jest świetnym wynikiem. Serdecznie gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych i nie tylko.