Kończą się eliminacje do konkursu ekoleum.pl dla gimnazjalistów

Do końca tygodnia potrwają eliminację online do konkursu www.ekoleum.pl

Zapraszamy wszystkich do startu w łatwych eliminacjach online.  Wystarczy zapoznać się z materiałami na stronie ekoleum.pl i odpowiedzieć na pytania za pośrednictwem ankiety online. Wasi nauczyciele otrzymali od nas instrukcje jak przeprowadzić eliminacje online. Do wygrania nagrody ufundowane przez organizatorów (m.in. netbook, odtwarzacze muzyki itp…. ). Dodatkowo zwiększasz swoje szanse rekrutacyjne. Wszyscy, którzy dostaną się do finałów otrzymują dodatkowe punkty w rekrutacji na kierunku Technika Ochrony Środowiska.

Podczas finałów będzie również konferencja, na którą zaprosimy fachowców od wydobycia gazu. Podczas konferencji, będzie można się dowiedzieć jak wygląda praca przy wydobyciu gazu. Jakie są perspektywy rozwoju wydobycia gazu łupkowego z punktu widzenia technika wiertnika, geologa, technika ochrony środowiska.

Jeżeli w Twojej szkole nie zorganizowała się grupa osób, które wystartowały w eliminacjach, a chcesz wystartować napisz do nas na adres -> wicedyrektor@brzozowa5.edu.pl

Zapraszamy !!!

Organizatorzy