Wielki sukces naszego ucznia! 1 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Geologiczno-Środowiskowym. GRATULACJE !!!

Dyrekcja Zespołu Szkół PGNiG z przyjemnością informuje o wielkim sukcesie naszego ucznia Krzysztofa Getingera z klasy III gt, który zajął pierwsze miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Geologiczno-Środowiskowym.

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w różnorodnych konkursach, olimpiadach, turniejach, zawodach itp. Niektórzy spośród nich osiągają wysokie wyniki, nawet na szczeblu centralnym
Rewelacyjny okazał się uczeń naszej szkoły Krzysztof Getinger, z klasy III o profilu geoturystycznym, który w Ogólnopolskim Konkursie Geologiczno-Środowiskowym, (w tym roku przebiegał pod hasłem „ZIEMIA GIGANTÓW”) został laureatem na szczeblu centralnym.

W dniach 27. – 29. maja br. wspólnie z opiekunem Agnieszką Przybyłą przebywał w Warszawie, gdzie uczestniczył w finale tegoż konkursu.

Finał miał formę pisemnego turnieju, w którym Krzysztof okazał się bezkonkurencyjny. W nagrodę otrzymał sprzęt audio.

Niezależnie od nagród rzeczowych  organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników finału imprezy towarzyszące: spacer po Starówce Warszawy z przewodnikiem, zwiedzanie Muzeum Ewolucji, Muzeum Geologicznego, wyjście na seans „Cztery żywioły” w technice IMAX, ognisko, podczas którego każdy z uczestników wraz z opiekunem otrzymał koszulkę z logo konkursu.
Po wyjeździe pozostały miłe wspomnienia i zapał do udziału w kolejnych konkursach.

Jeszcze raz gratulujemy Krzysztofowi i nauczycielom, którzy go przygotowywali do konkursu.